Koncerty w klubie PraCoVnia rok 2011

Posted by FuJarek on 1st Czerwiec 2011 in Koncerty

Koncert etnicznej muzyki zabarwionej elektroniką. Art Club PraCoVnia, ul. Popiełuszki 16. Każda przedostatnia niedziela miesiąca.

Jarek Żeliński ETHNOTRANS
Muzyka etniczna jest czymś bardzo zajmującym i dziwnym . W czasie wolnym od pracy (trzeba taki mieć ), grywam. Jestem miłośnikiem transowej instrumentalnej muzyki własnie o podłożu etnicznym a symbolem tej pasji jest Kokopelli. Najbardziej znanym wyobrażeniem Kokopelli jest postać tzw. „Grającego na Flecie”, który był „Tym, Który Przynosi Radość”. Według jednej z legend był on tajemniczym podróżnym, który odwiedzał wioski indiańskie grając na flecie i rozsiewał dobry humor oraz szczęście swą muzyką.

DJ BOXER – najpierw meloman 😉 W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych w związku ze sporą płytoteką i znajomością muzyki namówiony prze Dj’a Fresha i Dj’a $ do grania(dzięki Ziomboye!!!).Od początku związany z ekipą i sceną z Gdyni i 3miasta.Wielki miłośnik połamanej nuty i wszelkiego rodzaju breakbeat’uff,chociaż przez długi czas grał imprezy house’owe(money makes the world go round) – w końcu odszedł kompletnie od klubowego mainstreamu i komercji.Cały czas poszukuje i znajduje nowe dźwięki.Po romansie z hous’em wrócił do hiphopowych korzeni co wymusiło na nim zainteresowanie turntablism’em.Od tego momentu angażował się również w nagrywki z muzykami(Afek,James Blond…)rozwijając swoje scratch’erskie umiejętności.Grał imprezy w 3mieście,Warszawie,Berlinie,Pradze Czeskiej,Melbourne(Australia),na Półwyspie Helskim,Ibizie etc. i oczywiście rodzinnym ukochanym Żoliborzu!!!

Miłośnik grania na ulicy – Street sednem działania – bez komercji!!!
Obecnie zamienił Warszawę na ukochaną Gdynię co nie przeszkadza mu w angażowaniu się w różne projekty w różnych miejscach.
Współzałożyciel Q:Tango Crew wraz z Tyskim i Emoczo;ludźmi kochającymi breakbeat i dn’b ponad wszystko.
I tak oto na spontanie doszło do współpracy z Jarkiem.Pierwszy zagrany jam’owo set(thx RadarOne)w PracoVni z Jarkiem wywołał na tyle entuzjastyczną reakcję publiczności,że powstał pomysł grania razem częściej.Nie znaczy to że mamy coś ustalone przed setem;cały czas jest to jam’owanie!!!Sprawdźcie nas!!!Zapraszamy serdecznie!!!

Leave a Reply

 
Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: