Events at Wypieki Kultury

Budynek został wybudowany w 1900 roku i od tego czasu w formie niezmienionej pręży swoje mury na rogu ulicy Stolarskiej i Letniej. Objęty jest nadzorem konserwatora zabytków.

Działanie Wypieków Kultury jest wielopłaszczyznowe, nieszablonowe, nieskrępowane i nastawione na kreatywność. Różnorodność przestrzeni naszego obiektu pozwala tworzyć miejsce dla szeroko pojętych wydarzeń kulturalnych. Te zabytkowe ściany są świadkami organizowanych przez nas konferencji, bankietów i imprez zamkniętych, tworząc ich niepowtarzalny klimat, atmosferę, która przyciąga ludzi. Promujemy artystów, zwracając uwagę na niesamowity potencjał różnorodność kultury i sztuki. (źr. Wypieki Kultury).

Dojazd komunikacją publiczną (kliknij) z Placu bankowego ok. 15 minut: Najbliższe przystanki: 11 Listopada, Rondo Żaba, Bródnowska i Kowieńska
Tramwaje: 1, 4, 26,41,74
Autobusy dzienne: 135, 169, 176, 212, 227, 500
Autobusy nocne: N14, N64Samochodem/rowerem/motocyklem/skuterem należy skręcić w ulicę Letnią z ulicy Szwedzkiej lub 11 Listopada i znaleźć bez problemu Wypieki Kultury.Wejście do Wypieków Kultury znajduje się od strony ulicy Letniej.

Brak wyników

Przykro nam, ale nie znaleziono wydarzeń w tym archiwum